top of page

Project Manager (PT28)

Budapest

full-time

Infók

  • kezdés: azonnal
  • időtartam: év végéig, vélhetően hosszú távra
  • remote: 50% - 2-3 Office (Kopaszi-gát), 2-3 Home
  • fizetési konstrukció: alvállalkozói, azaz kimondottan contractor-okat keresünk
  • szenioritás: senior L2 - senior L3
  • ügyfél: svájci központú, főként európai telephelyekkel rendelkező energetikai vállalat
  • projekt: stratégiai, hosszabb projekt, amely egy számlázó rendszer cseréjéről szól, ennek az elején tartanak, fázisolnak, ütemeznek még
  • környezet: szétszórt adatbázisok, különböző riportálási megoldások, 30-40 db alkalmazás, Microsoft infrastuktúra, 200 fős szervezet
  • csapatok: van belső fejlesztői, BA és PM csapat (kb. 10 fő) + 5-6 beszállító
  • kiválasztási folyamat: 1. telefonos Abesse-interjú, 2. online szakmai interjú (PI Viselkedési Felmérést és Kognitív teszt is lesz), 3. személyes menedzsment kör

Feladatok

  • informatikai projektek menedzselése, a teljes életciklus felügyelete a tervezéstől a végrehajtásig és a zárásig, illeszkedve a vállalat projektirányítási keretrendszeréhez
  • projekttervek készítése és végrehajtása, beleértve a költségvetéskezelést és az erőforrás allokációt
  • projektcsapatok vezetése és motiválása
  • rendszeres beszámoló a projekt előrehaladásról a szponzori kör és az IT vezetők irányába
  • döntési pontok meghatározása, felügyelete, döntés előkészítés
  • kapcsolattartás a külső partnerekkel

Elvárások

  • min. 10 év releváns Project Manager tapasztalat
  • Finance/ERP/Navision tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • képesség az összetett projektek egyszerű és hatékony kezelésére
  • jó vezetői képességek és csapatmotiváció
  • tapasztalat az üzleti és technikai szakemberek közötti hatékony együttműködésre
  • magas szintű szervezőkészség és figyelem a részletekre
  • domináns, talpraesett, de nem agresszív személyiségű jelöltek illeszkednek leginkább a csapatba

Előnyök

  • agilis projektmenedzsment tapasztalat
  • Business Analyst szerepkörben való jártasság
  • elszámolás, számlázás területen szerzett projekttapasztalat
  • nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat
  • energia szektor (kiskereskedelem) ismerete
bottom of page