top of page

Solution Architect (PT26)

Budapest

full-time

Infók

  • kezdés: azonnal
  • időtartam: év végéig, vélhetően hosszú távra
  • remote: 3 Office (Kopaszi-gát), 2 Home
  • fizetési konstrukció: alvállalkozói, azaz kimondottan contractor-okat keresünk
  • szenioritás: senior L1 - senior L3
  • ügyfél: svájci központú, főként európai telephelyekkel rendelkező energetikai vállalat
  • projekt: a belső IT csapat által felügyelt alkalmazások és IT architektúra folyamatos javítása és fejlesztése, az IT Architectúra átalakítása folyik, adattárház, CRM, Call Center, stb., gyakorlatilag ki kell találni a jövőt
  • környezet: szétszórt adatbázisok, különböző riportálási megoldások, IT infrastruktúra és IT security más szervezeti egységhez tartozik (nem scope), 30-40 db alkalmazás, Microsoft infrastuktúra, 200 fős szervezet
  • csapatok: van belső fejlesztői, BA és PM csapat (kb. 10 fő) + 5-6 beszállító
  • kiválasztási folyamat: 1. telefonos Abesse-interjú, 2. online szakmai interjú (PI Viselkedési Felmérést és Kognitív teszt is lesz), 3. személyes menedzsment kör

Feladatok

  • különböző IT alkalmazás megoldások technikai részleteinek kidolgozása
  • új technológiák kutatása, tesztelése (PoC) és bevezetése
  • új igények a vállalati IT architektúrába elhelyezése
  • integrációk meghatározása, lemendzselése
  • alkalmazásfejlesztési alapelvek kidolgozása, szabályozása
  • megvalósítás során minőségbiztosítás (biztonság, skálázhatóság, auditálhatóság, stb.)
  • CI/CD gondolkodás beillesztése a működésbe (jelenleg nincs használatban)
  • adatbázisok konszolidációjában részvétel a koncepcióalkotásban és megvalósításban
  • bizonyos beszállítók technikai felügyelete, új beszállítók kiválasztása

Elvárások

  • min. 5 év releváns Solution Architect tapasztalat
  • megoldásorientáltság, nem ragaszkodunk a definíció szerinti munkakörökhöz, megoldást kell találni
  • angol tudás közép szinten (alapvetően magyar nyelven dolgozunk, de szükséges lehet)
  • Microsoft technológiában fejlesztői tapasztalat (Azure, Dynamics, .NET, MS-SQL, SharePoint, PowerApps, stb.)

Előnyök

  • energia-kereskedelemben szerzett tapasztalat
bottom of page