top of page

Project Manager (KB21)

Budapest

full-time

Információk

  • kezdés: azonnal
  • szenioritás: medior L3 - senior L3
  • remote: full (max. 1 bejárás/hó)
  • időtartam: 1 év, lehetséges hosszabbítással
  • projekt: az ITIL alapú szolgáltatás menedzsment rendszerének optimalizálása, harmonizálása (az érintett IT szolgáltatásokat 2 különálló Service Now jegykezelő rendszerrel támogatják, így célul tűzték ki ennek újragondolását; a lehetséges átalakítási koncepciók tervezése egy felmérési projekt keretében megtörtént, így az elvárt és szükséges irány ismert)

Feladatok

  • IT Service Management terület projektjének gyakorlatias módszertan szerinti szakmai vezetése
  • megtervezni és nyomon követni, ellenőrizni az erőforrások, valamint a kapcsolódó költségkeretek felhasználását
  • vezetni a projektet végrehajtásig
  • együttműködni és kommunikálni a szervezet különböző szintjén dolgozó munkatársakkal a projekt előrehaladás biztosítása érdekében
  • nyitott ügyek, elakadások alakulásának folyamatos nyomon követése
  • projektek dokumentációjának folyamatos monitoringja, ellenőrzése

Elvárások

  • angol: min. B2
  • problémamegoldó képesség, problémaérzékenység, rugalmasság
  • különböző szintek befolyásolási képesége (határidők betartása)
  • jó kommunikációs képesség, világos megfogalmazás, hatékony információátadás és szervezési képesség

Előnyök

  • ServiceNow
  • ITIL
bottom of page