top of page

Service Manager (KB20)

Budapest

full-time

Információk

  • kezdés: ASAP
  • szenioritás: medior L2 - senior L3
  • remote: full (esetenként elvárható a bejárás)
  • időtartam: 1 év, lehetséges hosszabbítással
  • projekt: az ITIL alapú szolgáltatás menedzsment rendszerének optimalizálása, harmonizálása (az érintett IT szolgáltatásokat 2 különálló Service Now jegykezelő rendszerrel támogatják, így célul tűzték ki ennek újragondolását; a lehetséges átalakítási koncepciók tervezése egy felmérési projekt keretében megtörtént, így az elvárt és szükséges irány ismert)

Feladatok

  • a projekt első, főbb logikai egységének (EPIC) szakmai vezetése
  • az ITSM környezetének tervezett átalakításának megtervezése a szervezeti követelmények és lehetőségek felmérését követően (cél, hogy meghatározásra kerüljenek azok a jövőbeli kialakításra vonatkozó versengő alternatívák, amelyekből – vezetői döntés alapján – eldönthető a követendő irány)

Elvárások

  • Service Manager szerepkörben eltöltött releváns szakmai tapaszalatok
  • projektvezetői tapasztalatok
  • ServiceNow
  • ITIL
  • angol: min. B2
bottom of page